Zpět na článek

Diskuse ke článku: Sanitka 2: Renč točil první scénu podle příběhu z Blesku!

Sanitka 2: Renč točil první scénu podle příběhu z Blesku!

13. září 2011 | 12:23Píše se rok 2005, je 27. srpna a muž (31) v Liblicích na Kolínsku zůstává i s padákem viset na věži televizního vysílače. Fotograf Blesku David Malík je u toho. Píše se rok 2011, je 12. srpna a v Liblicích…

Sdílej na facebooku

Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

DISKUSE

tomik007: Po modre do pr...le a nemyslis zaplatis.... (14. 09. 2011 00:56)

nbcz: Bohužel nám tvůrci "nastavovaných kaší" zatím jenom předvedli,že svoje zoufalé pokusy o pokračování "něčeho" jsou dost nekvalitní a spíš mi to jen připadá,že díky prohlášení,že dělají pokračování něčeho ,tak na tom něčem spíš jen parazitují.
Doufám,že Filip bude vyjímka,ale obávám se že né. Také si myslím,že by jistě zvládnul udělat nový seriál,z podobného prostředí a kdyby to nevydával za pokračování něčeho,tak by to bylo samostatně bylo hodnoceno lépe,než když to bude posuzováno jako pokračování něčeho. (13. 09. 2011 22:40)

anna1234: Přesně tak, kdyby natočil nový seriál a ne pokračovní "něčeho" bylo by to asi i jinak posuzováno. Takhle se to bude stále srovnávat se "starou" Sanitkou. To samé Nemocnice, Byl jednou jeden dům atd atd. (16. 09. 2011 13:16)

herpes: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse... (13. 09. 2011 18:04)

linas: "helikoptéra v čele s Filipem Renčem" - prosím foto, nedokážu si to představit. (13. 09. 2011 13:52)

anna1234: Ne nadarmo se říká..nevstoupíš dvakrát do téže řeky.. Pokračování seriálů, ale i filmů dopadlo většinou špatně. Koukla jsem na první díl Rodinky, volné pokračování Takové normální rodinky, obsazení hvězdné, ale ani jsem se na to nedokoukala...bylo to křečovité a nudné. Obávám se, že obdobně to dopadne i se Sanitkou. Staré seriály by se neměly "oprašovat". (13. 09. 2011 13:22)

ejvm1712: Přesně tak jsem o chtěla napsat. Seriál Rodinka je příšerný. Prostě nastavovaná kaše už není tak dobrá. Tohle bude zas je další propadák jako například ty dvě nemožná pokračování Nemocnice na kraji města. (13. 09. 2011 14:12)

anna1234: Já jsem z Rodinky velice rozčarovaná. Koukla jsem na kus prního dílu a kus druhého, nevydržím u toho. Na "ordinace" a pod. nekoukám, myslela jsem, že aspoň tohle mě chytne. Bohužel... (16. 09. 2011 13:13)

jonnes: Myslím, že byste neměla přistupovat k pokračování Sanitky s predikcemi úspěšnosti či neúspěchu. Vždyť herci, režisér a celý štáb přece chtějí udělat všechno proto, aby se to povedlo a nám divákům se to líbilo. Pokud se už nyní "obáváte" o kvalitu o úspěch, buďto doložte důkaz neprofesionalismu, malého rozpočtu či jiných problémů, ale nepište, že se obáváte. Tím se Váš příspěvek stává tendenčním a zaujatým. Já si naopak myslím, že Sanitka je dobrá látka a těším se na ni. Svůj ortel vyřknu až se na seriál podívám o)) (13. 09. 2011 14:10)

anna1234: Ještě žádné pokračování čehokoli mě nezaujalo a to jsem se opravdu na Rodinku, díky hereckému obsazení, těšila. Nevidím důvod proč bych, po všech těch slátaninách, které byly natočené jako pokračovní "něčeho", nemohla napsat, že se "obávám" Samozřejmě si vyřkněte ortel kdy chcete, já jsem si jenom dovolila napsat svojí doměnku (16. 09. 2011 13:10)

herpes: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse... (13. 09. 2011 18:06)

anna1234: asi tak (16. 09. 2011 13:10)

ikona

Výhodné nákupy

Parafínová vana - lázeň pro pokožku a klouby

Máte neustále suché ruce s popraskanou kůží a krémy Vám nepomáhají? Trápí Vás bolesti kloubů a svalové napětí? Řešením jsou parafínové vany. Vyzkoušejte účinky vlhkého tepla na vlastní kůži. komerční sdělení

Recenze PlayStation Vita Pets – virtuální pejsek pro děti i na cesty

Recenze PlayStation Vita Pets – virtuální pejsek pro děti i na cesty

Chtějí vaše ratolesti pejska, ale vy víte, že byste se o něj neměli čas starat? Pořídit jim můžete čoklíka virtuálního, který nepelichá,…celý článek

Mladá Boleslav posiluje ofenzivu. Do týmu míří útočník z Chelsea!

Mladá Boleslav posiluje ofenzivu. Do týmu míří útočník z Chelsea!

Trenér Mladá Boleslavi Karel Jarolím dostane do ofenzivy další zbraň. Vedení klubu jedná s útočníkem Milanem Lalkovičem, který…celý článek

ikona

Top články na Blesk.cz